Szkoła paralotniowa Beskid-Paragliding

Paralotnie

V-KING

Kategoria: Paralotnie
Producent: Dudek
Cena: od 10 380 zł

 

V-King to kompaktowe, jednopowłokwe skrzydło klasy EN B, stworzone do latania swobodnego i z napędem. Niewielkie rozmiary po spakowaniu czynią z V-Kinga idealne skrzydło podróżnika do okazjonalnego latania nawet w najodleglejszych zakątkach świata.

 

PRZEZNACZENIE

Proste przygotowanie do startu, łatwy, przyjemny start i lot ze stosunkowo małą prędkością trymową powoduje, że latanie staje się dostępne dla każdego, a jego nauka to czysta przyjemność.
Zaletą V-Kinga jest kompaktowość, przy zachowaniu przyzwoitych osiągów i przyjemnego pilotażu. Doskonale nadaje się do zabrania go w podróż, gdyż nie zajmuje dużo miejsca w bagażu (nawet lotniczym).
V-King jest idealnym uzupełnieniem walizkowych napędów, które ostatnio pojawiły się na rynku.

V-King należy do rodziny skrzydeł jednopowłokowych. Różnica pomiędzy klasycznymi konstrukcjami dwupowłokowymi, a jednopowłokowcami jest zasadnicza. Technika startu, lądowania, sterowanie podczas lotu przebiegają w tym wypadku nieco inaczej. Jeśli jesteś już pilotem paralotniowym nie powinieneś mieć problemów z zaadaptowaniem się do świata nowych możliwości jakie daje paralotnia V-King. Pamiętaj jednak, że jeśli rozpocząłeś swoją przygodę z paralotniarstwem zaczynając od konstrukcji jednopowłokowych nie pozwala Ci to na samodzielną naukę latania na standardowych dwupowłokowcach.

 

Czytaj więcj...

Zapytaj o produkt